היתרונות הבולטים של הסיגריות האלקטרוניות
מאמרים

היתרונות הבולטים של הסיגריות האלקטרוניות

מהן סיגריות “רגילות” כולכם יודעים, וסביר כי אתם גם יודעים איך מדליקים אותן, איך מתבצעת פעולת העישון וגם מהו החיסרון העיקרי שלהן: העשן. מי שמעשן, נצמד להרגל הזה מאחר והוא עונה על צורך מסוים ומשתנה. גם אנשים שמעשנים באופן קבוע ושנים רבות, מלינים על דבר עיקרי: העשן. הסיגריה האלקטרונית באה לענות בדיוק על הצורך הזה, ולאפשר לכם לעשן ללא כמויות גדולות של עשן. 

סיגריה אלקטרונית פועלת על מנגנון שונה שאינו מזכיר את הסיגריה הרגילה: בעוד סיגריות רגילות שורפות את הטאבק, הסיגריה האלקטרונית למעשה יוצרת תהליך של אידוי. חשוב לציין כי גם בסיגריה האלקטרונית ישנו טאבק, כאשר ההבדל הוא בתהליך המיצוי והצריכה של החומר. 

התרגלו כבר מעכשיו: לא עלי טאבק, אלא נוזל טאבק

אלו מכם שמעוניינים לרכוש סיגריה אלקטרונית, צריכים להתרגל לצריכת הטאבק החדשה. המטרה היא להפחית את כמויות העשן, ולכן עישון הסיגריה לא מתבצע באמצעות עלי הטאבק שמצויים בסיגריות הרגילות, אלא באמצעות נוזלי טאבק ייחודיים. פעולת החימום של הסיגריה האלקטרונית, יוצרת תהליך של אידוי שבאמצעותו ניתן לצרוך את הניקוטין – ממש כמו עם סיגריה רגילה. 

סיגריה אלקטרונית וריח עישון מהפה – מה חשוב לדעת?

אחת השאלות ששואלים המון מעשנים המעוניינים להתקדם אל סיגריה אלקטרונית, היא מה עולה בגורל ריח הפה. מדובר על הבטן הרכה של המון מעשנים, וחשוב להבין: מה שהופך את הריח בפה לאחר העישון לקצת פחות נעים, הוא בעיקר העשן. עם סיגריה אלקטרונית, המאפשרת לכם לצרוך ניקוטין באמצעות אידוי, הריח הופך פחות ניכר מאחר ולא מעורב עשן סמיך.

עד כמה נשמרת חווית העישון עם סיגריה אלקטרונית?

לא רק שהחוויה נשמרת, אלא שהיא הופכת טובה יותר. עישון הסיגריה האלקטרונית מתבצע ללא עשן, ומבלי שאתם צריכים לחוש לא נינוחים בעקבות ריח לא נעים שנספג לבגדים ולשיער שלכם. אנשים שזנחו את הסיגריות הרגילות והתקדמו אל סיגריה אלקטרונית, מעידים על שביעות רצון גבוהה, ועל צריכת ניקוטין בדרך מהירה, נוחה ואסתטית יותר.

כמה עולה הסיגריה האלקטרונית?

אצלנו בחנות, תוכלו להתרשם ממספר דגמים של סיגריות אלקטרוניות. לכל סיגריה תכונות אחרות וכל סיגריה הינה של מותג אחר. נשמח לסייע לכם לבחור את הדגם המתאים ביותר לצרכים שלכם ולתקציב העומד לרשותכם. מחיר הסיגריה האלקטרונית נע בין 90 שקלים ל-150 שקלים. מחירי הנוזלים עולים בין 30 שקלים ל-70 שקלים. 

אתם בוחרים סיגריה, אנחנו שולחים אותה אליכם!

אנו מזמינים אתכם ליהנות מחנות האונליין שלנו, ולרכוש את הסיגריה האלקטרונית החדשה שלכם אצלנו! אנו נוכל לספק לכם את ההזמנה ב-3 דרכים:

  • איסוף עצמאי שלכם מהחנות שלנו
  • שליחות מהיום למחר
  • שליחות רגילה עד פתח הבית

כמו כן, חשוב לנו לציין כי כל המוצרים שלנו הינם מוצרים מקוריים. אנו מוכרים מוצרים של המותגים הגדולים ביותר, זאת על מנת להנגיש לכם את חווית העישון האידיאלית! בין המותגים שלנו:

  • RAW
  • ELEMENTS
  • KIND PEN
  • JUST FOG
  • SMOKE ODOR

כמו כן, באפשרותכם להחזיר לנו את המוצר במידה ואינו תואם לציפיות שלכם (כל עוד לא נעשה בו שימוש). אנו עומדים לרשותכם לכל שאלה או התייעצות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *