מציג את כל 11 התוצאות

הצג תפריט צד
סינון לפי יצרן
סינון לפי צבע
סינון לפי מידה
סינון לפי כמות במארז
סינון לפי חומר
סינון לפי מחיר

אין ספק שעישון הוא טקס שרבים מאיתנו נהנים ממנו. עם כוס קפה או בלי, באוויר הפתוח או במרפסת הביתית – אנשים שמעשנים מקדשים את הטקס הקטן הזה שעוזר לשכוח מהעולם למשך מספר דקות. וכמו שאתם בטח יודעים, הטקס הזה מייצר לא רק רוגע, אלא גם פסולת. במהלך העישון סיגריות וסיגריות מייצרים לא מעט אפר שצריך לפנות אותו.

בדיוק בשביל המאפרה הזו הומצאה המאפרה; בין שאתם בבית או במקום ציבורי, חשוב לאפר את הסיגריה שלכם לתוך הכלי הייעודי ולשמור על סביבה נקייה. ואם אתם רוצים לגלות קצת על ההתפתחות של הפריט הייחודי הזה, הנה סקירה היסטורית קצרה של מאפרות.

עישון לאורך השנים

הצורה הנוכחית של סיגריות שונה במידה ניכרת מאופן העישון של טבק בזמנים קדומים. לפי מה שיודעים כיום, עישון היה פופולרי כבר בשנת 5,000 לפני הספירה! עמים קדומים בפרו ובהרי אקוודור נהגו לעשן טבק וגם חומרים מעוררי הזיות במהלך טקסים שונים. אפילו בני ישראל לפני אלפי שנים נהגו להקטיר ולעשן בזמנים קדומים.

מה שהיה נחלתם של גברים בלבד הפך במרוצה השנים לפופולרי גם בקרב נשים. ישנם איורים שבהם מתוארות נשים משבט האצטקים שהן מעבירות ביניהן פרחי ומקטרות עישון שהיו עשויות מחימר. אחרי שהאירופאים הגיעו לאמריקות במאה ה-15, הם החלו לעשן טבק כפעילות פנאי. העישון בתקופה ההיא לא היה זריז כמו היום; גברים היו נהנים מהמקטרת שלהם במשך דקות ארוכות ומדברים זה עם זה על ענייני היום.

המנהג הזה התפשט ברחבי אמריקה ואנגליה, והמקטרת הגדולה עם הנוכחות הצטמצמה במהלך השנים והפכה לסיגריה שאנחנו מכירים כיום. וגם הסיגריות עברו שינויים במהלך השנים; כיום יש 'מקטרות' עישון מודרניות – סיגריות אלקטרוניות, שמספקות חוויית עישון נקייה יותר בלי טבק.

ומה לגביי מאפרות?

גם הן עברו אבולוציה משלהן. הצורה המודרנית של מאפרות התפתחה במאה ה-19, אבל מאפרות היו קיימות עוד לפני התקופה הזאת. ומי גרם לשינוי הזה? נשים; ככל שיותר נשים החלו לעשן בשעות הפנאי שלהן, העיצוב של מאפרות החל להשתנות. רצו להעניק לכלים האלה צורה מעודנת ונשית יותר, וזה בדיוק מה שקרה.

במאה ה-19 עוצבו מאפרות מפורצלן וקרמיקה שהיו עבודת אמנות; על המאפרות האלה היו ציורים של עלמות צעירות, בעלי חיים ונופים פסטורליים וצבעוניים. היו גם מאפשרות יוקרתיות בשטח שהיו עשויות בעבודת יש מחומרי גלם יקרים, כמו כסף, והם הפכו לפריטי אספנות.

כיום המאפרה היא כלי שימושי בצורת צילינדר שקוע שאפשר לאפשר בתוכו סיגרים וסיגריות. רובנו לא צריכים מאפרה מפוארת עם איורים, אבל אלו שמעשנים כן צריכים להצטייד במאפרה. באתר מיסטר סמוק זמינות לכם מאפרות מודרניות ממגוון סוגים שתוכלו לאפר בתוכן, לצד מוצרי עישון נוספים ברמה הגבוהה ביותר.

המאפרות של מיסטר סמוק

החנות הייחודית שלנו מיסטר סמוק מייבאת מוצרים היישר מחנות האם בארצות הברית. כדי לספק ללקוחות שלנו חוויית שירות ועישון איכותית, אנו מציעים מוצרים איכותיים במיוחד שקיבלו אישורים ממכון התקנים הישראלי.

במחלקת המאפרות שלנו תוכלו למצוא מוצרים מבית RAW הנודע, מאפרות קריסטל יוקרתיות, מאפרות בעיצוב פסיכדלי, וגם מאפרות קפיץ. המאפרות מתאימות לשימוש אישי, ותוכלו גם לתת אותן כמתנה לאנשים שאוהבים לעשן. לאלו מכם שאוהבים עיצובים מיוחדים, באתר שלנו תמצאו גם מאפרה הודית מנחושת בעיצוב מסורתי יפיפייה.

עישון היה ונשאר טקס שמיליוני אנשים ברחבי העולם נהנים ממנו. כשאתם לוקחים חלק בטקס הזה – אל תשכחו מאפרה. היא תעזור לכם לשמור על ניקיון ותמנע פיזור של בדלים ואפר בכל מקום.