רק MR SMOKE מתחייבים שוופורייזרים באתר מיסטר סמוק הם הטובים ביותר רק מניסיון.
אין צורך לנסות ולבדוק, עשינו את זה כבר בשבילכם.

נבחרת הוופורייזרים מבית MR SMOKE נבחרה וסוננה בקפידה ונמכרת לכם בבלעדיות אצלנו.

המאיידים המובילים בעולם

  • הוופורייזרים שלנו אינם מכילים פלסטיק
  • מתאימים לתפרחות ומיצויים
  • ופורייזר עם הולכת חום אמיתית או היברידית
  • אינם מתחממים
  • חברה אמריקאית
  • אחריות מורחבת
דף הבית » וופורייזר

מציג 1–12 מתוך 30 תוצאות

הצג תפריט צד

סט תא אחסון לתפרחת לאקסוייפ רופו XVAPE ROFFU

169

רשת פילטר לראש לאקסוייפ רופו XVAPE ROFFU

36

תא חימום זכוכית לאקסוייפ רופו XVAPE ROFFU

99

תא חימום ממתכת לאקסוייפ רופו XVAPE ROFFU

99

יחידת קירור לאקסוייפ רופו XVAPE ROFFU

139

פיה לאקסוייפ רופו XVAPE ROFFU

104

ראש לאקסוייפ רופו XVAPE ROFFU סט שלם כולל פיה ויח קירור

249
כסוף
תכלת

מכשיר אידוי וופורייזר לפרחים ומיצויים אקס וייפ רופו X vape ROFFU

800

וופורייזר לפרחים ומיצויים פוג פרו X vape fog pro

700

וופורייזר לפרחים ומיצויים פוג X vape fog

800
כחול
כתום
לבן
שחור

וופורייזר לפרחים ומיצויים אריה Xvape Aria

500
כסף
שחור

ופורייזר נייד לעשבים ומיצויים סטארי X vape starry V 3.0 max

700

וופורייזר- על מה כולם מדברים?

לאחרונה המונח וופורייזר הפך לפופולארי בעולם מעשני הקנביס, אולם רבים עדיין לא יודעים במה בדיוק מדובר. אם אתם רוצים להבין מה זה וופורייזר, אך משתמשים בו, באיזה מכשיר בוחרים, איזה מוצר מומלץ לשנת 2020 והיכן כדאי לקנותו, הגעתם למקום הנכון.

על מה ולמה וופורייזר?

וופורייזר הוא סוג של מכשיר אידוי לעישון (נפוץ גם בשם מכשיר אידוי קנאביס בקרב רבים) המאפשר להפיק את המרב מתפרחות הקנביס, ללא הצד הפחות בריא של העסק שכרוך בשאיפת עשן בעירה. הוופורייזר מורכב מתא מילוי בו שמים את החומר ומתא חימום הגורם לאוויר להתחמם ומוביל לפעולת אידוי. כך מתקבל כלי פשוט ויעיל למיצוי מרבי של חומרי הקנביס באופן נוח, נקי ובריא יותר. למעשה, עם מכשיר זה מתקבל חומר הרבה יותר מרוכז וסמיך, ולכן עבור אותה השפעה נעשה שימוש חסכוני בהרבה פחות קנביס.

יתרונות אלו הופכים את הוופורייזרים למועדפים על ידי יותר ויותר צרכני קנביס, בייחוד כאלו שאינם מעשנים סיגריות. הם מעניקים חוויית שימוש אופטימאלית ומאפשרים לוותר על הרבה מאוד עשן מיותר ולא בריא, ובכך להיטיב עם הגוף והנפש.

איך משתמשים במכשיר ופורייזר נכון?

השימוש במכשיר ופורייזר שידוע גם בשם מאדה קנאביס או מכשיר לאידוי קנאביס, הינו פשוט ביותר וכל שנדרש הוא לגרוס את פרחי הקנאביס ולהכניס למקום המיועד במכשיר. לאחר מכן, את פעולת האידוי עצמה ניתן לבצע בדרגות שונות של חימום, במעלות נמוכות או גבוהות. כאמור, בשימוש במכשיר חשוב לזכור שמדובר בפעולת אידוי ולא עישון, ולכן השאיפות נדרשות להיות ארוכות, אחידות ואיטיות, כאשר כל פעולה של שאיפה אמורה להימשך כחמש שניות. עוד יש לשים לב שהשאיפות הן עמוקות ויוצאות מהריאות ומאזור הסרעפת, ולא מהשפתיים והגרון. בהמשך, עם פיתוח מיומנות ניתן להחזיק את האדים בריאות ובכך להעלות עוד יותר את ההשפעה של החומרים הפעילים. את הקנביס שמים בתוך המיכל עד מילויו ויודעים שהפעולה הסתיימה כשכבר לא יוצאים אדים.

איך לבחור וופורייזר נייד?

אם הבנתם שאתם רוצים לשפר את חוויית העישון שלכם עם מכשיר אידוי, לפניכם מספר עצות שיעזרו בבחירה נכונה של מכשירי וכן מתאם וופורייזר מתוך המבחר המוצע בשוק.

בתור התחלה, יש להבדיל בין וופורייזר נייח לנייד. בשוק ניתן למצוא מכשירי וייפ נייח המכונה גם וופורייזר שולחני, שמחובר לרשת חשמל ביתית ואין אפשרות לשאתו מחוץ לבית. בנוסף ניתן למצוא וופורייזר נייד שעובד באמצעות סוללות נטענות, שאפשר לשאתו לכל מקום. ככזה הוא גם הפך לסוג מועדף של מכשיר אידוי ומוצע בשוק בשלל דגמים, שיטות שימוש, צורות ומחירים. 

מתוך המבחר חשוב לבחור וופורייזר מומלץ של מותג מוכר ומוערך המייצר מכשיר שאינו מתחמם, שלא מכיל פלסטיק ומסופק עם אחריות מורחבת. ראוי לציין שיש למכשיר וופורייזר  מחיר משתנה בטווח של מאות שקלים, לרוב בין ארבע מאות לשמונת מאות ש"ח, וזאת בהתאם לאיכות המוצר, הפונקציות שהוא מספק והמותג שעומד מאחוריו, וכן שיטת הולכת החום שלו.

ההבדל בין שיטות הולכת חום

אחד ההבדלים המרכזיים בין מכשירי וופורייזר הינו דרך הולכת החום שלהם, שיכולה  שיטת הולכה המכונה קונדקשן Conduction או שיטת הסעה המכונה קונבקשן Convection. שיטת הולכת החום מהווה הבדל מהותי, בייחוד לשימוש רפואי, מכיוון שהיא משפיעה באופן ישיר על חוויית המשתמש, הטעם המתקבל, אופן החימום, זמן ההמתנה והתחושה בגרון.

  • חימום הולכה- שיטת החימום הותיקה והזולה מבין השתיים, הפועלת על ידי פעולת חימום פשוט, מהיר וישיר. פעולת החימום נוצרת מהיות תאי המילוי והחימום צמודים זה לזה, מה שגורם ליצירה של בעירה מינימאלית עם כמות יחסית גדולה וסמיכה של אדים ועשן חם ויבש. שיטה זו מתאימה למתחילים בתחום שמחפשים מכשיר יחסית זול, ולמעשני באנגים וסיגריות המבקשים את תחושת הצריבה בגרון. מנגד, היא פחות מומלצת למי שאינו מעשן סיגריות ולמי שריאותיו אינן חזקות. 
  • חימום הסעה- שיטת חימום חדישה, בריאה ומתקדמת עם פעולה מלאה של אידוי, בה אין מגע ישיר בין תא המילוי לתא החימום. היא פועלת על ידי הסעת אוויר חם לתא המילוי וחימום ואידוי תערובת הקנביס באופן אחיד וללא שריפה, בטעם חזק ונקי במיוחד. תכונות אלו הופכות את השיטה למועדפת על ידי מי שנגמל מסגריות ועל ידי אנשים הסובלים מבעיות רפואיות. מנגד, הריחוק בין שני התאים מפחית את כמות האדים וכמו כן מחיריהם של מכשירים אלו יותר יקרים.

 

וופורייזר קנביס מומלץ 2020

אם אתם מחפשים וופורייזר מומלץ וחדשני כדאי שתכירו את המכשיר X Vape Fog. מדובר במכשיר אידוי נייד של המותג האמריקאי המצליח, המבוסס על Convection. מאדה קנאביס שכזה מתאים למיצויים ופרחים ומספק הולכה אמיתית של חום ללא בעירה, עם מהירות גבוהה של חימום. בנוסף, למכשיר פייה איכותית מזרקוניה עם הידוק של מגנט, דבר המבטיח אטימה מלאה, וגימור עשוי אלומיניום. זאת בנוסף לתוכנית המריצה חמישה טווחי טמפרטורות עד לסיום החומר, וכך חוסכת התעסקות ידנית. למכשיר גם יש סוללה חיצונית של שלושת אלפים מילי אמפר, והוא פועל בטווח טמפרטורות המגיע עד מאתיים עשרים מעלות צלזיוס.

מבחר מכשירי אידוי וופורייזר לעישון במחירים אטרקטיביים

אם אתם מבקשים כתובת אמינה לקניית X Vape Fog ומכשירי וופורייזר מומלצים נוספים, כדאי שתכירו את חברת MR SMOKE. בחברה מחויבים לספק ללקוח רק מוצרים מקוריים של מותגים עולמיים מובילים, המאושרים על יד מכון התקנים, שלא מתחממים, שאין בהם פלסטיק, המתאימים למיצויים ותפרחות, ופועלים עם הולכת חום אמיתית או עם הולכת חום היברידית. מדובר במכשירי איודי כדוגמת מאידיי סטארי, ארייה, מייטי ועוד. בחברה גם מציעים עבור מכשירי וופורייזר מחיר משתלם במיוחד ומספקים אותם עם אחריות מורחבת.