קיטים של סיגריות אלקטרוניות

סיגריה אלקטרונית היא הדרך הקלה להפסיק לעשן סיגריה מזיקה לבריאות.

סיגריה אלקטרונית מומלצת מכילה 2 חלקים סוללה וגוף חימום. כאן תוכלו לקנות סיגריה אלקטרונית שמכילה את הקיט של שני החלקים. בחרנו לכם את מיטב הדגמים של הסיגריה האלקטרונית.

בנוסף לסיגריה חד פעמית או רב פעמית אל תשכחו להצטייד בנוזל מלח, סולט, לסיגריה אלקטרונית.

דף הבית » סיגריה אלקטרונית וויפ » סיגריה אלקטרונית

מציג 1–12 מתוך 34 תוצאות

הצג תפריט צד
סינון לפי יצרן
סינון לפי הספק מכשיר

סיגריה אלקטרונית קיט וופורסו אקסרוס נאנו Vaporesso XROS NANO

135

סיגרייה נרגילה אלקטרונית וופוו וינצי 2 VOOPOO VINCI 2

194

סיגריה נרגילה אלקטרונית קיט וופורסו גן פיטי 80אס Vaporesso GEN PT80S

184

סיגרייה אלקטרונית וופוו וינצי פוד VOOPOO VINCI POD KIT

135

סיגרייה אלקטרונית וופוו ויטרו פרו VOOPOO V THRU PRO

135

סיגריה אלקטרונית קיט וופורסו זירו 2 vaporesso renova zero

130

סיגריה אלקטרונית סמוק נורד 2 smok nord

180

סיגריה אלקטרונית סמוק נובו 2 smok novo

150

סיגריה אלקטרונית סמוק נובו 2 אס smok novo 2S

160

סיגריה אלקטרונית סמוק נובו איקס smok novo X

140

סיגריה אלקטרונית קיט וופורסו אקסרוס מיני Vaporesso XROS MINI

90

סיגריה אלקטרונית קיט וופורסו אקסרוס 2 Vaporesso XROS

130

מה הן סיגריות אלקטרוניות?

בעוד שבסיגריה רגילה אנחנו מציתים את הטבק כדי לבצע את פעולת העישון ולצרוך את הניקוטין, הרי שבסיגריה אלקטרונית מדובר במכשיר איוד שמטרתו להפעיל חימום לא על-ידי אש.

החימום מוביל לאידוי נוזל לסיגריה אלקטרונית הכולל בתוכו ניקוטין. פעולה זו למעשה מייתרת את הצורך לשאוף עשן, ואיננה מכניסה אלינו את הרעלים והכימיקליים המצויים בטבק.

ניתן למצוא באתרנו סיגריות אלקטרוניות רב-פעמיות, וכן גם סיגריה אלקטרונית חד פעמית מדגמים מובחרים.

במהלך השנים, תחום העישון השתנה בצורה משמעותית. אפשרויות העישון בעבר היו מוגבלות, אבל עם פיתוח של מכשירים אידוי שונים, חווית העישון השתנתה מהקצה אל הקצה. סיגריה אלקטרונית היא אחד המוצרים הפופולריים ביותר בעולם העישון, וכאן אתם יכולים לגלות עוד על טרנד העישון הייחודי, ואיפה ניתן לרכוש סיגריות אלקטרוניות איכותיות.

אנו עורכים משלוחים לכל רחבי הארץ.

סיגריה אלקטרונית: מה זה?

כמו שאמרנו, סיגריות אלקטרונית הן מכשירי אידוי קטנים; בתוך המכשירים האלו יש חלקים שונים, ויחדיו הם מביאים לאידוי של הנוזלים שמכניסים לתוכם. ומה הם אותם נוזלים? בניגוד לסיגריות רגילות, סיגריות אלקטרוניות לא מכילות טבק בכלל. במקום זאת, נוזל לסיגריה אלקטרונית מכילים ניקוטין, ותוספים נוזליים אחרים (כמו חומרי טעם) שמוסיפים לחוויית העישון.

בתוך הסיגריה יש חלק שאליו מכניסים את הנוזל שאמור להתאדות. איך הנוזלים מתאדים? בתוך סיגריות אלקטרוניות יש סוללות שהתפקיד שלהן הוא להביא לחימום של גוף החימום בתוך הסיגריה.

כאשר גוף החימום מתחמם, הוא גורם לחימום של נוזל האידוי. כאשר הניקוטין מגיע לטמפרטורת אידוי, הוא מתאדה, וניתן לשאוף את אדי הניקוטין, ולהוציא החוצה את האדים שהוא יוצר.

הנוזל שמכניסים לתוך הסיגריות מכונה e-liquid – נוזל אלקטרוני. חומרים נוספים שיש בסיגריות אלקטרוניות, מלבד טבק, הם גליצרין, גליקון ופרופילן. בכל פעם שרוצים לקחת שאיפה מהסיגריה, נוזל האידוי מתחמם, וניתן לקחת שאיפה. כלומר, יש לכם את השליטה על עוצמת האידוי וזמן האידוי, אז אתם יכולים ליהנות מחוויית העישון המדויקת שאתם רוצים.

שימוש בסיגריות אלקטרוניות

בניגוד לסיגריות רגילות, שמכילות אלפי כימיקלים שונים ומזיקים, סיגריה אלקטרונית מספקת חוויית עישון נעימה יותר. שימוש בסיגריות האלה מתאים לכל מי שרוצה ליהנות מעישון, אבל בלי להכניס לגוף חומרים מסוכנים.

בנוסף, סיגריות אלקטרוניות משמשות אנשים שמעוניינים להיגמל מסיגריות רגילות; כמו שכולם יודעים, גמילה מסיגריות היא מאתגרת. אנשים שמנסים להפסיק לעשן בבת אחת בדרך כלל חוזרים לעשן, כמו בעבר. כדי להקל על התהליך, ולהפוך אותו לתהליך גמילה הדרגתי – ניתן להשתמש בסיגריות אלקטרוניות.

במקום לעשן סיגריות ללא הפסקה, מעשנים סיגריות אלקטרוניות בחלק מהפעמים, עד שמורידים בהדרגה את מספר הסיגריות שמעשנים. הודות לכך, אפשר להיגמל בהדרגה מסיגריות, ולהתחיל בתהליך של הבראה וניקוי הריאות.

יתרון נוסף של עישון סיגריות אלקטרוניות הוא ויסות האכילה. כאשר אנשים מנסים להפסיק לעשן, את מחליפים את ההרגל של העישון באכילה מופרזת, מה שמוביל לעלייה מהירה במשקל. סיגריות אלקטרוניות מאפשר להימנע מאכילה מופרזת, וזה בהחלט בונוס כאשר נגמלים מעישון.

רכישת סיגריות אלקטרוניות

ישנם מוצרי איוד שונים שמכילים חומרים שאינם איכותיים, והעישון מכניס אותם לגוף. כדי למנוע נזקים לגוף, חשוב לבחור בסיגריות איכותיות, וגם בנוזלי איוד איכותיים. מיסטר סמוק היא ספקית של מוצרי עישון איכותיים במיוחד, שמשווקים על ידי חברת MR SMOKE, אשר יושבת באמריקה.

כל המוצרים כוללים תווית איכות, מלווים באחריות, והם עברו את האישורים של מכוני תקנים בינלאומיים ומקומיים. אם אתם רוצים לרכוש מוצרי עישון אלקטרוניים, הציצו בקטלוג העשיר שלנו, ותיהנו ממוצרי עישון איכותיים במיוחד.