נוזלים לנרגילה או סיגריה אלקטרונית נקראים גם שמן לסיגריה.  אז אם אתם מחפשים נוזלים לנרגילה אלקטרונית – הגעתם למקום הנכון!

כאן תמצאו את כל הנוזל לסיגריה אלקטרונית הכי טובים שיש. אז אם אתם מחפשים נוזל מלח סולט לסיגריה אלקטרונית או נוזל לוייפ בלי ניקוטין כאן תמצאו הכל

נוזלים לסיגריות ונרגילות אלקטרוניות

דף הבית » סיגריה אלקטרונית וויפ ונוזלים » נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית

מציג את כל 6 התוצאות

הצג תפריט צד

סיגריות אלקטרוניות שינו את חוויית העישון בצורה ניכרת. אנשים רבים כיום בוחרים בצורת העישון הזאת, ונהנים ממבחר של סיגריות אלקטרוניות ואפילו נרגילות אלקטרוניות במגוון טעמים וניחוחות. אחד החלקים העיקריים של עישון סיגריה אלקטרונית הוא נוזל אידוי טבק שאותו בעצם “מעשנים”. אם אתם לא בטוחים איזה נוזל לסיגריות אלקטרוניות לרכוש, או מה בדיוק יש בנוזלים האלו, כאן נמצאות התשובות עבורכם.

מה יש בנוזל אידוי לסיגריות אלקטרוניות?

לסיגריה אלקטרונית יש מספר חלקים, ואחד מהם הוא מיכל שאליו מכניסים נוזל אידוי מיוחד. בתוך המיכל נמצא גוף חימום (סליל) שיש בו סליל מתכת וכותנה אורגנית. הכותנה סופגת את נוזלי האידוי, והסליל מחמם ומאדה את הנוזל. באופן הזה, נוצר עשן שמדמה את פעולת העישון, אך גם שונה ממנה בו זמנית.

טמפרטורת החימום של הנוזל תלויה בסוג הסיגריה ובסוג הנוזל שאתם משתמשים בו. למשל, יש נוזלים שמתחממים ומתאדים בטמפרטורה של 90 מעלות צלסיוס, ויש נוזלים שמתאדים כשהם מגיעים ל-200 מעלות צלסיוס. כאשר הנוזל מגיע לנקודת האידוי שלו, הוא הופך לאדים המוכרים של סיגריות אלקטרוניות.

ברגע שזה קורה, ניתן לשאוף את האדים או לגלגל אותם בחלל הפה והאף – לפי ההעדפות שלכם.

מה מכיל נוזל לסיגריות אלקטרוניות?

נוזל לסיגריות או נרגילות אלקטרוניות הוא בעצם תערובת של מספר רכיבים:

  1. ניקוטין (לא נמצא בכל נוזלי האידוי) – יש נוזלים שלא מכילים ניקוטין כלל, וישנם נוזלים עם אחוזי ניקוטין משתנים. עבור חלק מהמעשנים, הניקוטין שנמצא בנוזלי אידוי מסוימים אינו תמיד מספיק. במקרים האלו, ניתן לרכוש מלח ניקוטין (סולט). למלח הזה יש תצורה זהה לזו של ניקוטין שנמצא בטבק של סיגריות. לכן, אם אתם מחפשים חוויית עישון נקייה יותר, אבל כזו שכוללת ניקוטין – אתם יכולים לרכוש נוזל מלח טבק.
  2. פרופילן גליקול, גליצרין צמחי, או תערובת של השניים – תרכובות אורגניות, ללא טעם וללא ריח, בעלות צפיפות נמוכה. פרופילן גליקול הוא דליל יחסית, וגליצרין צמחי הוא סמיך ויתר. השילוב של שני החומרים האלו יוצר חוויית עישון נקייה, ומונע היווצרות של משקעים בסיגריה. בנוסף, החומרים האלו לא נשרפים מהר מדי, כך שניתן לעשן בלי שנוזל העישון שלכם יתאדה במהרה.
  3. תוספי טעם

איך לבחור נוזל אידוי טבק?

בסופו של דבר, הבחירה היא עניין של טעם. אתם צריכים לבחור נוזל עם ניקוטין או בלי, ובטעמים שאתם אוהבים. חשוב מכך הוא שתבחרו בנוזל שאושר לשימוש, וכזה שמכיל רכיבים איכותיים בלבד. באתר של מיסטר סמוק זמינים לכם נוזלי אידוי איכותיים במיוחד לסיגריות אלקטרוניות וגם לנרגילותצ אלקטרוניות.

אנו מספקים שירות ליחידים וגם לעסקים שמעוניינים לרכוש מוצרי עישון בכמות סיטונאית. חברת האם של מיסטר סמוק יושבת בארצות הברית, והיא ידועה באיכות חסרת הפשרות שלה. כל המוצרים שאנו משווקים עוברים מבדקים קפדניים, והם עברו אישור של מכון התקנים. אם אתם מחפשים נוזל איכותי לסיגריה אלקטרונית – חפשו באתר שלנו, ותיהנו מחוויית ווייפינג אמיתית.