מבחר סיגריות אלקטרוניות וייפ לנרגילות אלקטרוניות

סיגריות אלקטרוניות וייפים, נרגילות אלקטרוניות הם הדרך הקלה ביותר להפסיק לעשן. כאן תוכלו למצוא נוזל ניקוטין לסיגריה אלקטרונית, וייפ ונוזל, שמן בלי ניקוטין. אנחנו מוכרים את מיטב החברות של סיגריה אלקטרונית ונוזלים איכותיים לוייפ. פה תוכלו גם למצוא אטומייזרים, פודים לסיגריות אלקטרוניות, וייפ חד פעמי ללא ניקוטין ושאר האביזרים לוייפ. כל מה שצריך לאידוי סיגריה אלקטרונית.

לקטלוג סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות של EZPuff

דף הבית » סיגריה אלקטרונית וויפ

מציג 1–12 מתוך 96 תוצאות

הצג תפריט צד
סינון לפי יצרן
סינון לפי מידה
סינון לפי חומר
סינון לפי הספק מכשיר

נרגילה אלקטרונית דראג 4 Voopoo DRAG

359

אקסרוס פוד וופורסו כפול 0.7 VAPORESSO XROS POD

55

סיגריה אלקטרונית קיט וופורסו אקסרוס נאנו Vaporesso XROS NANO

135

סיגרייה נרגילה אלקטרונית וופוו וינצי 2 VOOPOO VINCI 2

194

אקסרוס פוד וופורסו כפול מש VAPORESSO XROS POD MESH 1.0

55

סיגריה נרגילה אלקטרונית קיט וופורסו גן פיטי 80אס Vaporesso GEN PT80S

184

פודים לסיגרייה אלקטרונית וופוו וינצי פוד VOOPOO VINCI POD

50

סיגרייה אלקטרונית וופוו וינצי פוד VOOPOO VINCI POD KIT

135

פודים לסיגרייה אלקטרונית וופוו ויטרו פרו VOOPOO V THRU PRO POD

36

סיגרייה אלקטרונית וופוו ויטרו פרו VOOPOO V THRU PRO

135

נרגילה אלקטרונית דוריק Voopoo DORIC 60

159

אקסרוס פוד וופורסו כפול VAPORESSO XROS POD 1.2

55

בשנים האחרונות התחלנו לראות יותר ויותר אנשים עם סיגריות אלקטרוניות שמלוות אותם לכל מקום. אם אתם רוצים לדעת קצת יותר על הפיתוח הייחודי הזה – הגעתם למקום הנכון.

במיסטר סמוק חנות וייפ למכירה מקצועית, נגלה לכם את אחורי הקלעים של הסיגריה האלקטרונית, ואיך בדיוק משתמשים בה. ואם גם אתם רוצים לנסות את הטרנד -כאן בעמוד זמינות לכם סיגריות אלקטרוניות איכותיות עם כל המוצרים הנלווים שצריך לחוויית עישון אופטימלית.

מה זאת סיגריה אלקטרונית?

זהו בעצם מכשיר אידוי קטן אשר מדמה את פעולת העישון. בניגוד לסיגריות רגילות, סיגריות אלקטרוניות לא מכילות טבק, אלא ניקוטין. מלבד ניקוטין, סיגריות אלקטרונית מכילות גם תוספים וטעמים שונים שמשדרגים את חווית העישון.
איך כל העסק הזה עובד? יש בסיגריה חלקים שונים שלכל חלק תפקיד משלו.

כמו שאמרנו סיגריות כאלו משמשות לאידוי, ובשביל זה הן צריכות ניקוטין נוזלי. בנוסף, בסיגריה יש סוללה חשמלית שמחממת את הניקוטין עד לטמפרטורה של אידוי. כאשר ניקוטין מגיע לנקודת האידוי שלו, הוא הופך מנוזל לאדים.

החימום מופעל בכל פעם שאתם שואפים מהסיגריה, אז יש לכם שליטה על האידוי של הניקוטין. כאשר אתם שואפים מהסיגריה, הניקוטין מתחמם, מתאדה, ואתם שואפים את האדים. באופן הזה הסיגריה מדמה את פעולת העישון, בלי עלי טבק ובצורה שנחשבת לנקייה וטהורה יותר לעומת סיגריות רגילות. הפעולה הזאת נקראת איוד (vaping),והיא מתבצעת באמצעות מכשיר אידוי קטן בדמות סיגריה.

למי מתאים איוד?

חשוב לציין שזהו מוצר שונה מאוד מסיגריה רגילה.

הוא מכיל פחות רכיבים מסיגריה רגילה ולכן היא נחשב לפחות מזיקה. בגלל זה סיגריות אלקטרוניות מתאימות לאנשים שמנסים להיגמל מעישון. כשמעשנים סיגריה כזו, מקבלים מנת ניקוטין בצורה מבוקרת ונקייה יותר.

פעולת העישון עם הסיגריה האלקטרונית מחליפה עישון רגיל, ואנשים רבים שרצו להפסיק לעשן הפסיקו לעשות זאת הודות לאיוד.

מלבד אנשים שמנסים להיגמל מעישון, איוד מתאים גם לאלו שרוצים ליהנות מניקוטין אבל בצורה קצת אחרת. הבונוס של סיגריות אלקטרוניות הוא שהן זמינות במגוון טעמים. אם אתם חובבי נרגילה, אתם בהחלט תיהנו מאיוד, ותוכלו לבחור שלל טעמים עבור הסיגריה שלכם.

מהם הרכיבים של סיגריות אלקטרוניות?

כיום יש מגוון סוגים של סיגריות איוד בשלל עיצובים, אבל המבנה הבסיסי שלהן דומה. ברוב הסיגריות האלו יש סליל חימום, סוללה, מחסנית עבור ניקוטין נוזלי, רכיב שהופך את הנוזל לתרסיס, ורכיב שממנו שואפים את האדים.

על המעבר מעישון לאיוד

בין שקוראים לזה איוד או אידוי – הכוונה היא זהה. מדובר בעישון של סיגריות אלקטרונית כאמצעי גמילה מסיגריות רגילה, כדרך לקצץ בעישון, או פשוט כפעולה מהנה בזמן הפנאי. מדובר בתהליך הדרגתי, שכן אידוי ועישון הן שתי פעולות שונות. מכיוון שסיגריות אלקטרוניות לא מכילות טבק, צריך להסתגל לטעם השונה שלהן ולצורת העישון הייחודית שלהן.

מרבית האנשים משלבים בהתחלה עישון של סיגריות רגילות ואיוד כדי להתרגל באופן הדרגתי לאידוי. כאשר מתרגלים לטעם ולצורת העישון של סיגריות מהסוג האלקטרוני, חלה ירידה בעישון של סיגריות רגילות ואפילו גמילה מוחלטת מהן.
לצד הגמילה, אנשים רבים מדווחים על ירידה במשקל; גמילה מעישון מלווה בדרך כלל באכילה מופרזת – מה שגורם לעלייה ניכרת במשקל.

המעבר לסיגריות אלקטרוניות מונע בולמוסים, ולכן חלה אצל חלק מהאנשים ירידה במשקל, לצד הגמילה מסיגריות.

מיסטר סמוק – חנות וייפ ומוצרי עישון

כאשר מאיידים, חשוב להשתמש בנוזל ניקוטין איכותי, ובמכשיר אידוי איכותי. בחיפושכם איפה קונים וייפ איכותי או כמה עולה וייפ או אף חיפוש פרטני דוגמת וייפ חד פעמי ללא ניקוטין, באתר שלנו תוכלו למצוא סיגריות אלקטרוניות איכותיות במיוחד, לצד מוצרים נלווים, שהופכים את חוויית האיוד למהנה במיוחד.

המוצרים משווקים על ידי חברת MR SMOKE האמריקאית, ויש להם תווית איכות, לצד אחריות ואישורים של מכוני תקנים מקומיים ובינלאומיים. בין שאתם רוצים להיגמל מעישון או ליהנות מסיגריה אלקטרונית איכותית – אצלנו תמצאו את כל מה שצריך לכל מטרה. למוצרי וייפ מחיר המשתנה בהתאם למפרט טכני, לעתים הוא יצריך הדרכה מקדימה. פנו אלינו לכל שאלה בנושא.

מוצרים: 2000 שאיפות | 2500 שאיפות | 3000 שאיפות | פוד סיגריה אלקטרונית

בחיפושכם אחר מוצר מסוים, ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פנייה באתר.