מה זה ופורייזרים ואיפה קונים אותם?
מאמרים

מה זה וופורייזרים ואיפה קונים אותם?

אם גם אתם מעשנים, סביר כי שמעתם בקליקה שלכם לא אחת את המילה וופורייזרים. בעוד ישנם אלו שממהרים לשאול את החבר’ה על מה בדיוק מדובר, גם ישנם אלו שחוששים להצטייר כבורים. אנחנו שמחים להציג בפניכם מה הם בדיוק הוופורייזרים, ולגלות גם מהם היתרונות הבולטים של השימוש בהם!

וופורייזר, או פשוט מכשיר אידוי אם תרצו, הוא מכשיר שבאמצעותו ניתן להפיק יותר מפרחי הקנאביס שברשותכם. כידוע, פעולת העישון מבוססת ברובה על המון עשן, שהוא החלק הפחות בריא ורצוי. הודות למכשיר האידוי, ניתן למצות את החומרים הרלוונטיים והרצויים בקלות רבה, תוך שהפעולה הינה נקיה, אסתטית ונוחה יותר. אנשים שמעשנים דרך קבע רוכשים וופורייזרים, זאת על מנת למנף את חוויית העישון, ולבסס תנאי צריכת קנאביס בריאים יותר. 

וופורייזרים: איוד אלגנטי ובריא יותר

אנשים שצורכים קנאביס, לא צורכים אותו על מנת “לתחזק פוזה” או להיצמד לריטואל של עישון. היתרונות של הקנאביס ידועים, וישנם אנשים שצורכים אותו על מנת ליהנות מהטבה גופנית ומנטלית כאחד. המון פעמים ישנם אלו שנמנעים מצריכת החומר רק בגלל כמויות העשן האדירות, אך הוופורייזרים עונים בדיוק על הצורך הזה. מיצוי היתרונות של הצמח מתבצע בצורה שונה, כאשר אין כל צורך לשרוף אותו. במכשיר האידוי הייחודי, מתבצע חימום הדרגתי במעלות גבוהות.

מדובר על מכשיר ידידותי ונוח למשתמש! כל הנדרש מכם הוא לגרוס את הפרח שברשותכם. מכאן והלאה, את כל העבודה מבצעים הוופורייזרים שמנגישים לכם את החומר הפעיל שבפרח. 

אז מה יוצא לכם מזה בעצם?

בשונה מעישון סיגריות שעונה על צורך מאד ספציפי, מעשני הקנאביס צורכים באופן ספציפי את החומר הזה. פעולת העישון איננה רלוונטית, והמון פעמים היא דווקא זו שמקשה על אנשים לצרוך את החומר. באמצעות מכשיר האידוי, ניתן ליהנות מאותה השפעה ואותו מיצוי איכותי. המכשיר יודע לשחרר מהצמח את החומר הפעיל ( THC, CBD), כאשר אינכם נדרשים לקחת שחטות, להיחנק מעשן רב ולגלגל ג’וינטים ואו לשאוף חומרים מזיקים. באידוי אתם ממצים רק את החומרים שאתם רוצים לצרוך. 

כמו כן, פעולת האידוי מספקת חומר סמיך ומרוכז יותר, כך שמדובר גם על מכשיר חסכוני. פרחי הקנאביס יקרים, ותשמחו לגלות כי הודות למכשיר האידוי שתרכשו מאיתנו, תוכלו לעשות שימוש בכמות קטנה יותר של חומר, זאת מבלי לפגוע בהשפעתו עליכם.

כמה עולים הוופורייזרים?

רכישת וופורייזרים הינה חד פעמית, המספקת לכם אפשרות להשתמש בהם בכל אידוי מחדש! אצלנו, תוכלו להתרשם מקטלוג עשיר עם שלל וופורייזרים, המוצעים במנעד מחירים שונה. לכל מכשיר אידוי תכונות שונות, ועל כן המחירים משתנים בהתאם לדגם. המחירים נעים בין 400 ל-800 שקלים. במידה ואתם עתידים לרכוש את מכשיר האידוי הראשון שלכם, נשמח להסביר לכם על הפונקציות של כל מכשיר ולהמליץ לכם על זה המתאים לכם ביותר!

רכישה אונליין של וופורייזרים!

אנחנו נשלח עד אליכם את מכשיר האידוי שרכשתם! אנו מציעים את המשלוח ב-3 דרכים שונות – הכל בהתאמה מלאה אליכם:

  • משלוח אקספרס – מהיום למחר
  • איסוף עצמי שלכם
  • משלוח סטנדרטי עד אליכם

מה עוד חשוב לדעת עלינו? המוצרים שלנו מקוריים, ואנו מאפשרים לכם להחזיר את המוצר הנרכש במידה ואינכם שבעי רצון ממנו. לצד איכות המוצרים, חשוב לנו להעניק חווית שירות טובה, אישית ואדיבה לכל לקוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *