דף הבית » סיגרים » סיגר קוהיבה

מציג תוצאה אחת

הצג תפריט צד

מותג הסיגרים קוהיבה הוא אחד הנודעים ביותר בעולם, וחובבי עישון רבים הכתירו אותו בתור הסיגר הטוב ביותר. הסיגר הייחודי פותח לראשונה בשנת 1966, והוא היה הסיגר החביב ביותר על אחד המנהיגים הנודעים בעולם – פידל קסטרו. מאז שהגיח לשוק, סיגר קוהיבה עבר מספר גלגולים, וכיום ניתן ליהנות ממספר גרסאות של הסיגר היוקרתי. אם אתם מחפשים חווית עישון אמיתית, במיסטר סמוק תוכלו לרכוש סיגרים של מיטב המותגים בעולם – לרבות סיגרים של קוהיבה.

על סיגר קוהיבה: מורשת של איכות ללא פשרות

הייצור של קוהיבה מתחיל בליקוט של זרעי טבק, שמלוקטים באופן ידני ובררני במיוחד. זרעי הטבק מטופחים וגדלים על ידי מגדלים מומחים, בתנאי אקלים מבוקרים. לאחר שהם מבשילים לקטיפה, הזרעים נבחרים בקפידה ונשתלים באדמה עשירה, כדי לגדל עלי טבק משובחים עבור סיגרים של קוהיבה.

כמו הזרעים עצמם, עלי הטבק מטופחים בתנאים מיטביים, ונקטפים עבור ייצור סיגרים של קוהיבה. העלים עצמם נשמרים בתנאים מיוחדים שמייבשים אותם מצד אחד, ושומרים על לחות מצד שני. תהליכי התסיסה הייחודיים של העלים, שכוללים שימור של שנה בחביות רום דומיניקני, מעשירים את טעמם של עלי הטבק, ויוצרים את הטעם הייחודי שמזוהה עם קוהיבה.

לאחר התהליך הממושך, שמשביח את טעמם של העלים, הסיגרים של המותג מגולגלים ביד על ידי יצרני סיגר מומחים שנבחרים לתפקיד בקפידה. התוצאה היא סיגרים משובחים במיוחד, שעליהם מוטבעת הטבעת של קוהיבה – סמל לאיכות ללא פשרות.

רכישת סיגרים של קוהיבה: מה חשוב לדעת?

כאשר רוכשים סיגרים, בייחוד סיגרים יוקרתיים ויקרים, חשוב לבחור חנות שמספקת סיגרים מקוריים בלבד. ישנם מקומות רבים שמוכרים סיגרים באיכות ירודה וגם סיגרים מזויפים במחירים לא הוגנים. התוצאה היא חוויית עישון לא נעימה, והפסדים לא מעטים. כדי שלא יקרה, עליכם לבחור בנותני שירות מורשים למכירה של סיגרים מקוריים.

בנוסף, חשוב לבחור בחנות ששומרת על סיגרים בצורה מיטבית. סיגרים באופן כללי, ובייחוד סיגרים איכותיים ויקרים, רגישים במיוחד לשינויים בטמפרטורה ובלחות. כאשר הסיגרים לא נשמרים בתנאים מתאימים, הטעם והאיכות שלהם נפגעים בצורה משמעותית.

אם אתם רוצים לרכוש סיגר קוהיבה, וודאו שהוא נשמר בתנאים מתאימים לאורך המסע שלו לישראל, וגם בתוך הארץ. במיסטר סמוק זמינים לכם מוצרי עישון איכותיים במיוחד, לרבות סיגרים של היצרניות הטובות ביותר בעולם, ואצלנו אתם יכולים לרכוש סיגרים ולהיות בטוחים שתקבלו רק את הטוב ביותר.

מוצרי איכות במיסטר סמוק

מיסטר סמוק היא יבואנית רשמית של מספר מותגי עישון נודעים, לרבות סיגר קוהיבה. אנו מספקים שירות ללקוחות ועסקים בכל רחבי הארץ, לרבות לקוחות פרטיים, ואנו מספקים שירותים מותאמים אישית בכל עת. המוצרים שלנו כוללים תו איכות ומקוריות, ואנו משווקים מורשים של המותגים הטובים בעולם. אם אתם מעוניינים לבצע רכישה פרטית או סיטונאית, תוכלו לעשות זאת באתר, או ליצור עמנו קשר, ואנו נשמח לתת לכם שירות מותאם אישית, במחירים נוחים ומשלוחים לכל רחבי הארץ.