פילטרים בגדלים שונים

לכל אחד יש העדפה אחרת בכל הוגע לפילטר שלו. יש כאלו שמעדיפים פילטרים מוכנים ומגולגלים מראש, יש כאלו שיעדיפו פילטר פחם ויש כאלו שאוהבים פילטרים מעוגלים.

לא משנה מה ההעדפה שלכם, אצלו תמצאו מבחר פילטרים, איכותיים, של המותגים האיכותיים ביותר ובמחירים? פשוט תמשיכו לגלול ותבינו!

מציג 1–12 מתוך 14 תוצאות

הצג תפריט צד
סינון לפי יצרן
סינון לפי מידה
סינון לפי כמות במארז
סינון לפי מחיר

פילטר פחם סימבה Simba slim 50 יחידה

40

פילטר פחם אקטיטיוב ActiTube slim 50 יחידה

35

פילטר RAW Tipswide רחב רגיל

6

פילטר RAW Perfecto מגולגל מוכן בצורת קונוס

8

פילטר RAW Perfecto מעוגל (ירח) קצר

7

פילטר RAW Original צר רגיל

5

פילטר RAW pre rolled מגולגל מוכן

9

פילטר RAW Maestro מעוגל (ירח) ארוך

8

פילטר פחם אקטיטיוב ActiTube slim 50 מבצע 3 ב 100

100

פילטר RAW 100 מגולגל מוכן בקופסאת מתכת פח

45

פילטר Elements Maestro מעוגל ארוך

7

פילטר Elements wide רחב

5

פילטרים לסיגריות מאפשרים לסנן את העשן שיוצא מסיגריות, ולסנן חלקיקים שונים שמעשנים עלולים לשאוף במהלך העישון. פילטרים איכותיים עושים את העבודה שלהם כמו שצריך, וחשוב לבחור פילטרים מובחרים כדי ליהנות מחוויית עישון איכותית. כיום אתם יכולים לבחור בין מספר סוגים של פילטרים שזמינים לכם בעמוד שמוקדש כולו לסננים איכותיים לסיגריות:

פילטר ספוג

פילטר פשוט שעשוי מספוג או מחומר דמוי ספוג (חומר פלסטי מוקצף), או מחומרים סופחים אחרים. הפילטרים האלו מצופים בחומר איטום שמונע את השריפה המהירה שלהם במהלך עישון. כלומר, אלו פילטרים עמידים יחסית שאינם נשרפים במהירות.
מדובר בסוג נפוץ במיוחד של פילטרים שמגיעים בדרך כלל עם ניירות גלגול.

ישנם סוגים שונים של פילטרים מחומר ספוגי, והם נבדלים באיכות ובאופן הייצור שלהם. במרבית המקרים, פילטר ספוג עובר הלבנה באמצעות כימיקלים שונים שמקנים לו את המראה הלבן הבהיר. יש כאלו שמעדיפים את הפילטרים הבהירים האלו, ויש מעשנים שמעדיפים פילטרים לסיגריות ללא חומרי הלבנה.

פילטר קרטון/בלנד כותנה

פילטרים שעשויים מחומר דמוי קרטון, שידוע גם כ"בלנד המפ וכותנה" או "בלנד כותנה". פילטרים מהסוג הזה מכילים תערובת של סיבי כותנה, סיבי המפ וקרטון. פילטרים קרטון גם הם מצופים בחומר איטום מיוחד שמונע מהם להישרף במהרה במהלך העישון. המטרה העיקרית של פילטר קרטון הוא לסנן חלקיקים גדולים שעלולים להישאף במהלך העישון. בגלל אופן הגלגול שלהם, אין לפילטרים האלו יכולת סינון גבוהה לעומת סוגי פילטרים אחרים.

פילטר פחם

כנראה סוג הפילטר היעיל ביותר מבחינת יכולת הסינון; פילטר פחם עשוי מפחם פעיל ממקורות טבעיים, והוא מסנן רעלים וחלקיקים בצורה יעילה במיוחד. פילטרים לסיגריות שעשויים מפחם פותחו לאחר מחקרים, והם מבוססים על מערכות מיזוג וסינון אוויר. פילטר פחם מורכב מקרטון איכותי חסין לחום שבתוכו מאות רבות של כדוריות פחם זעירות. הכדוריות נמצאות בתוך הפילטר בתצורה של צינורות, כך שהן מסננות ביעילות רעלים וחומרים אחרים בסיגריות מגולגלות.

מעשנים מעידים על כך שפילטר פחם משדרג את חווית העישון לרמה אחרת. בנוסף, פילטרים מפחם נם רה-שימושיים: ניתן להשתמש בכל פילטר עד 5 פעמים, בניגוד לפילטרים אחרים שהם חד פעמיים.

פילטרים איכותיים של מיטב החברות בשוק

כדי ליהנות מחוויית העישון שלכם, מומלץ להצטייד בפילטרים איכותיים עבור סיגריות רגילות וסיגריות קנאביס. ישנם סוגים רבים של פילטרים, אך חלקם מותירים טעם לוואי ומולבנים באמצעות כימיקלים שונים. פילטרים לסיגריות באיכות הגבוהה ביותר זמינים לכם כאן, באתר של מיסטר סמוק – יבואנית של מוצרי עישון איכותיים.

במחלקת הפילטרים תמצאו פילטרים ממגוון סוגים, לרבות פילטרים פחם איכותיים של חברת אקזקיוטיב הנודעת. בנוסף, זמינים לכם פילטרים של חברת RAW במגוון תצורות: פילטר צר, פילטר רחב, פילטר קונוס, ועוד.

המוצרים כולם הם מבית Mr. Smoke האמריקאי, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המוצרים האיכותיים ביותר בכל רכישה.