דף הבית » סיגריה אלקטרונית וויפ » פודים, סלילים ואטומייזרים

מציג 1–12 מתוך 42 תוצאות

הצג תפריט צד
סינון לפי יצרן
סינון לפי מידה
סינון לפי חומר
סינון לפי נפח
סינון לפי סוג ניקוטין

אקסרוס פוד וופורסו כפול 0.7 VAPORESSO XROS POD

55

אקסרוס פוד וופורסו כפול מש VAPORESSO XROS POD MESH 1.0

55

פודים לסיגרייה אלקטרונית וופוו וינצי פוד VOOPOO VINCI POD

50

פודים לסיגרייה אלקטרונית וופוו ויטרו פרו VOOPOO V THRU PRO POD

36

אקסרוס פוד וופורסו כפול VAPORESSO XROS POD 1.2

55

אקסרוס פוד וופורסו כפול VAPORESSO XROS POD 0.8

55

פוד 3 יחידות 0.9 אוהם לסיגריה סמוק נובו 2אס smok novo2

49

פוד 3 יחידות 0.8 אוהם לסיגריה סמוק נובו איקס smok novoX

49

פוד זוג מחסניות לסיגריה וופורסו זירו 2 ZERO PODS

36

מגן סיליקון לאטומייזר

5

DRIP TIP פייה לאטומייזר

15

אקס רוס פוד וופורסו VAPORESSO XROS POD

30

סיגריות אלקטרוניות עשו מהפיכה בעולם העישון, והן מאפשרות לחובבי עישון ליהנות מחוויה נעימה ונקייה יותר. המכשירים האלקטרוניים האלו כוללים מספר חלקים, שמצריכים החלפה לעתים. שלושה חלקים מרכזיים בסיגריות אלקטרוניות הם פודים, סלילים ואטומייזרים, וכאן במיסטר סמוק נגלה את התפקיד והחשיבות של החלקים האלו.

פודים, סלילים ואטומייזרים ותפקידם

כאמור, בסיגריות אלקטרוניות יש מספר חלקים חשובים, כולל:

פודים

פודים הם מכלים קטנים הניתנים להחלפה, ותפקידם הוא להחזיק נוזל אלקטרוני בסוגים מסוימים של סיגריות אלקטרוניות. יש לחלקים האלו בדרך כלל קיבולת של 1-2 מיליליטר, וחלק מהפודים ניתנים למילוי בעוד שאחרים מתוכננים כך שניתן יהיה להחליף אותם במלואם. כיום קיימים בשוק פודים מחומרים שונים, כולל זכוכית, פלסטיק, ומתכת, ומומלץ לבחור את הפוד שמתאים לסוג הסיגריה שלכם.

סלילים

סליל הוא רכיב קטן המשמש לחימום הנוזל האלקטרוני בסיגריה אלקטרונית. הוא עשוי בדרך כלל מחוט מתכת, שכרוך בחוזקה סביב פתיל או כותנה. כאשר הסוללה במכשיר מופעלת, היא שולחת אנרגיה לסליל, אשר מתחמם ומאדה את הנוזל האלקטרוני. כמו חלקים אחרים, סלילים נשחקים עם הזמן וצריך להחליף אותם מדי פעם. התדירות שבה תצטרכו להחליף אותם תלויה בהרגלי השימוש שלכם ובמכשיר הספציפי שבו אתם משתמשים.

אטומייזרים

אטומייזר (מרסס) הוא מרכיב של סיגריה אלקטרונית הממיר נוזל אלקטרוני לאדים. הוא מכיל גוף חימום (בדרך כלל סליל) המחמם את הנוזל האלקטרוני, פתיל או כותנה כדי להעביר את הנוזל לגוף החימום. לחלק מהמכשירים יש אטומייזרים המובנים במיכל או בתרמיל, בעוד שלאחרים יש רכיבי אטומייזרים נפרדים הניתנים להחלפה. במקרים האלו, המרססים מוברגים על הסוללה.כמו סלילים, אטומייזרים צריכים להיות מוחלפים מעת לעת מפני שהם נשחקים עם השימוש.

למה חשוב לרכוש חלקי חילוף איכותיים לסיגריות אלקטרוניות?

כאשר רוכשים פודים, סלילים ואטומייזרים, חשוב לרכוש מוצרים באיכות גבוהה בשל הסיבות הבאות:

בריאות ובטיחות

פודים, סלילים ואטומייזרים זולים ובאיכות ירודה עשויים להכיל כימיקלים מזיקים או חומרים שעלולים להיות מסוכנים לבריאותכם, כגון מתכות כבדות או חומרים רעילים. שימוש במוצרים איכותיים ובעלי מוניטין חיובי ממזער את הסיכון לשאיפת חומרים מזיקים אלו.

השפעה על חווית העישון

האיכות של חלקי החילוף בסיגריות אלקטרוניות עלולה גם להשפיע על הטעם והאיכות של האדים שמופקים מהסיגריה. מוצרים זולים עלולים לייצר אדים חלשים, בעלי טעם לא נעים, שאינם מספקים את החוויה הרצויה, ובמקרים מסוימים – הם גורמים לאי-ייצור של אדים כלל.

יחס עלות-תועלת

בעוד שחלקים איכותיים עשויים להיות קצת יותר יקרים בהתחלה, הם מחזיקים מעמד זמן רב יותר ומניבים תוצאות טובות יותר מאשר אפשרויות זולות יותר. הודות לכך חלקים איכותיים הם בחירה חסכונית יותר בטווח הארוך

שמירה על אורך חיים של המכשיר

שימוש במוצרים באיכות גבוהה עוזר להאריך את תוחלת החיים של מכשירי עישון על ידי הפחתת הסיכון לנזק או תקלה הנגרמת על ידי חלקים לא תואמים או חלקים באיכות ירודה..

רכישת מוצרי עישון איכותיים במיסטר סמוק

כאמור, רכישה של חלקי חילוף איכותיים משנה לחלוטין את חווית העישון. עם חלקים איכותיים אתם לא רק תיהנו מחוויית עישון משודרגת, אלא תאריכו את חיי מוצרי העישון שלכם. כאן במיסטר סמוק זמינים לכם מוצרי עישון איכותיים במיוחד, כולל פודים, סלילים ואטומייזרים של מיטב החברות בעולם: וופורסו, סמוק, סורין, ועוד.

אנחנו מייבאים מוצרים מקוריים בלבד מחברת האם שלנו באמריקה, ומספקים ללקוחותינו מוצרי עישון באיכות הגבוהה ביותר. בין שאתם מחפשים מוצרי עישון לשימוש פרטי, מכירה או רכישה סיטונאית – אתם במקום הנכון. באתר שלנו זמינים לכם המוצרים הטובים בעולם, במחירים נוחים ומשלוחים מהירים. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת וליהנות משירות מקצועי ללא פשרות, לצד מוצרים שמשדרגים כל חוויית עישון.